Titles you rated
Notting HillRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
L: Change the WorldRated ★ 0.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5