Series
Ratings
177
My DemonRated ★ 2.0
Seolganghwa: snowdropRated ★ 2.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Golden SpoonRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5