Titles you rated
ZombielandRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Big StanRated ★ 5.0
Dead SilenceRated ★ 3.0
Me, Myself & IreneRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0