Titles you rated
The BatmanRated ★ 4.0
964 PinocchioRated ★ 3.0
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 4.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Getting Any?Rated ★ 2.5
ZatoichiRated ★ 4.0
Achilles and the TortoiseRated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
Lady SnowbloodRated ★ 3.5
Boiling PointRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 3.0
Raging BullRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 1.0
Hillbilly ElegyRated ★ 2.5