Titles you rated
HomelandRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0