Titles you rated
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 1.0
ElysiumRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.0