Titles you rated
Child's PlayRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 5.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 4.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 5.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 5.0