Titles you rated
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Dr. STORKSRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0