Titles you rated
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5