Titles you rated
Taken 3Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 5.0