Movies
Ratings
52
The AvengersRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 1.0
Paradise MurderedRated ★ 1.0
GladiatorRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0