Movies
Ratings
102
PoetryRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0