Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5