Movies
Ratings
142
Into the StormRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 3.0