Movies
Ratings
25
The ThievesRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0