Movies
Ratings
501
1917Rated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
BeatRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 2.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 0.5
The Hangover Part IIRated ★ 0.5