Titles you rated
OnceRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0