Titles you rated
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The MauritanianRated ★ 3.5
The CollectionRated ★ 3.0
AppleseedRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The Descent: Part 2Rated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
BenedettaRated ★ 3.0
I, TonyaRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 3.0
The Lost City of ZRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Our Brand Is CrisisRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.5
Way DownRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
The Zero TheoremRated ★ 3.5