Movies
Ratings
55
Parallel LifeRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0