Movies
Ratings
1085
Taken 3Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The MimicRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.0
PadakRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5