Series
Ratings
47
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Free! Dive to the FutureRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 4.0
CitrusRated ★ 5.0