Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 4.5
Wish you were hereRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
La maison de HimikoRated ★ 4.5
Dating AmberRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
2046Rated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5