Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0