Movies
Ratings
24
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0