Movies
Ratings
319
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 2.0
Worst WomanRated ★ 4.5- Coffee MateRated ★ 4.5
HerRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 1.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 1.5
The NutcrackerRated ★ 2.5
The Fox FamilyRated ★ 1.5
The Water HorseRated ★ 2.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 2.5