Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5