Titles you rated
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 1.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5