Titles you rated
Frozen IIRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5