Titles you rated
No Strings AttachedRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
- Oink OinkRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
The TableRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0