Movies
Ratings
15
Mad Max: Fury RoadRated ★ 1.5
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0