Movies
Ratings
32
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0