Movies
Ratings
751
#AliveRated ★ 2.5
Dark CityRated ★ 4.0
Dark WatersRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
I Am MotherRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 3.0