Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 2.0
SaltRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5