Series
Ratings
61
The HeirsRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
On the Way to the AirportRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
HealerRated ★ 4.5