Titles you rated
SignRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0