Titles you rated
TriggerRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 1.0
True Detective: Night CountryRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
The WireRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0