Series
Ratings
55
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5