Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Love FlopsRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
GoedamRated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- 원피스 4기Rated ★ 4.0