Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
PunchRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 3.0