Titles you rated
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 2.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 2.0
He is BeautifulRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 2.0
Digimon TamersRated ★ 4.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 3.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5