Movies
Ratings
178
Shrek 2Rated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 2.0
OutbreakRated ★ 4.0
Partysaurus RexRated ★ 5.0
ChawRated ★ 2.5
JunoRated ★ 2.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
Charlotte's WebRated ★ 3.0