Titles you rated
Big FishRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0