Movies
Ratings
884
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0- JoJo's Bizarre Adventure: Phantom BloodRated ★ 5.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
SennaRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0