Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 5.0