Movies
Ratings
51
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0