Titles you rated
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0