Titles you rated
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0