Series
Ratings
85
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
On AirRated ★ 2.0- DamoRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 2.5
Miss RipleyRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Happy HomeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 2.0
High SocietyRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0