Movies
Ratings
699
DunkirkRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.0
Tokyo FamilyRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
ElleRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0
The Artist: RebornRated ★ 3.0
The Great BeautyRated ★ 4.0
The Unknown GirlRated ★ 3.5
Where to Invade NextRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5- Funeral (on the Art of Dying)Rated ★ 3.0
Lost in ParisRated ★ 5.0
Nobody Loves MeRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 2.5