Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
ef-a tale of memories. Season 1Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 1.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 2.5
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0